Acıbadem Labcell

Hoşgeldiniz
Türkiye'nin En Büyük Kök Hücre Bankacılığı
Hücresel tedavide geniş inovatif ürün yelpazesi, AR-GE faaliyetleri ve ülkemizin en büyük kök hücre bankacılık yapılanması ile hizmetinizdeyiz.

LabBlog!

Gıda İntoleransı
12 Ock.22
 
Kansere Karşı Güçlü Bağışıklık Sistemi
18 Mar.15
 

Bağışıklık sisteminin temel biyolojik görevi, ait olduğu organizmanın bütünlüğünü korumak ve sağlıklı bir biçimde gelişmesine katkıda bulunmaktır.Bağışıklık sisteminin temel biyolojik görevi, ait olduğu organizmanın bütünlüğünü korumak ve sağlıklı bir biçimde gelişmesine katkıda bulunmaktır.
» Acıbadem Lab - 18 Mar.15
Adaptif İmmünoterapi
 

Bağışıklık yanıtı sadece eskimiş/hasarlı hücrelerin yok edilmesi, enfeksiyonlara karşı savaşta, otoimmün hastalıklarda rol oynamaz. Aynı zamanda kanserli hücre gelişimini an ve an takip eder ve onu kontrol altında tutar.Bağışıklık yanıtı sadece eskimiş/hasarlı hücrelerin yok edilmesi, enfeksiyonlara karşı savaşta, otoimmün hastalıklarda rol oynamaz. Aynı zamanda kanserli hücre gelişimini an ve an takip eder ve onu kontrol altında tutar.
BRCA Ne Demek ?
24 Kas.14
 

BRCA İngilizce “Breast Cancer Susceptibility” yani “Göğüs Kanseri Duyarlılık” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır.BRCA İngilizce “Breast Cancer Susceptibility” yani “Göğüs Kanseri Duyarlılık” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır.
» Acıbadem Lab - 24 Kas.14
PRP Nedir ?
21 Kas.14
 

PRP, “Platelet Rich Plasma- platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” olarak adlandırılan tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. PRP, “Platelet Rich Plasma- platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” olarak adlandırılan tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir.
» Acıbadem Lab - 21 Kas.14
Ürünler
Kök Hücre Nakil Ürünleri
Kanser ve bazı genetik hastalıkların tedavisinde kullanılan, kök hücre nakil üniteleri için hazırlanan hücresel ürünleridir.
» Detaylı Bilgi
Doku Mühendisliği Ürünleri
Özelllikle rejeneratif / yenileyici tıp merkezleri için hazırlanan hücresel ürünlerdir.
» Detaylı Bilgi
Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri
Acıbadem Labcell, kendi ürünleri ile ilgili alanlarda ve gelecekte talep edilebilecek ürün skalasına yönelik araştırma faaliyetlerini, AR-GE biriminde yapmak üzere organize olmuştur.
» Detaylı Bilgi
İmmunoterapi Ürünleri
Özellikle hematoloji, onkoloji ve kemik iliği nakil merkezleri için hazırlanan hücresel ürünlerdir.
» Detaylı Bilgi
Servisler
Diğer Markalarımız